Kauno Žalgirio finansinė krizė

zalgirisKiekvieną dieną internetiniuose krepšinio puslapiuose galime paskaityti apie byrantį BC Žalgirį ir jo finansines problemas. Kodėl taip nutiko?

Žinoma ir kiti Lietuvos krepšinio klubai išgyvena ne pačius geriausius laikus, tačiau tokias problemas, kokias turi Žalgiris neturi nė vienas Lietuvos klubas. Visi krepšinio klubai kažkaip sugeba rasti rėmėjų, tuo tarpu žinomiausia Lietuvos krepšinio komanda to nesugeba padaryti. Vėl gi – kodėl taip yra?

Negalime teigti, jog finansinė krizė į Žalgirio klubą atėjo netikėtai, nes jau ir sezono pradžioje nebuvo iš ko mokėti algų. Bet jei nėra nei rėmėjų, nei pinigų, tai kodėl tuomet įsigyjami pakankamai brangūs žaidėjai? Juk akivaizdu, kad iki sezono pradžios nesurinkus reikiamo biudžeto vėliau pinigai neims snigti iš dangaus. Begalės klaustukų, o atsakymų labai mažai. Labiausiai dėl to išgyvena Žalgirio fanai, kurie visuomet, net ir blogiausiais laikais palaiko savo mylimą komandą.

Ar krepšinio visuomenė sužinos kada nors kas dedasi už Žalgirio krepšinio klubo užkuliusių..? Sunku atsakyti, nes klubo vadovybė viską slepia tiek nuo žurnalistų, tiek ir nuo komandos gerbėjų.

One thought on “Kauno Žalgirio finansinė krizė

  1. laurynas
    09/03/2016 at 12:11

    as noriu buti krepsininku

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.