Krepšinis šlubuoja, o futbolas progresuoja

Vis dažniau per informacines priemones girdime apie Europos krepšinio klubų didėjančias finansines problemas, tačiau būtų įdomu pažvelgti kaip Pasaulinę finansinę krizę išgyvena Europos futbolo klubai. O ten situacija kur kas geresnė. Europos futbolo grandai fiksuoja milijardą viršijančius metinius pelnus. Apie turtingiausius Europos futbolo klubus plačiau skaitykite: www.futbolas.biz

Kodėl taip yra? Kodėl krepšinio klubai priversti atleisti pajėgiausius krepšininkus, kai tuo tarpu futbolo klubai išleidžia keliasdešimt milijonų naujiems žaidėjams? Atsakymas paprastas. Futbolo klubų stadionai talpina 30 000, 50 000, o kai kurie ir 60 000 futbolo gerbėjų, kai tuo tarpu krepšinio arenos yra kur kas mažesnės ir neretai būna pastuštės.

Su Europos futbolo klubų finansinėmis pajamomis lygintis gali nebent NBA krepšinio klubai, kurių krepšinio arenos dažniausiai būna pilnos, o jose telpa iki 25 000 krepšinio sirgalių. Žinoma NBA klubų marketingo sistema daug geriau išvystyta nei Europos krepšinio klubų, dėl to ir pavyksta kaskart sutraukti pilnas arenas žiūrovų.

Krepsinis, Futbolas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.