Kauno krepšinio lygos

Kaune aktyviai veiklą vykdo dvi mėgėjų krepšinio lygos – Kauno krepšinio lyga (KKL) ir Kauno mėgėjų krepšinio lyga (KKML). Šios lygos kartu sudėjus vienija net apie 300 įvairaus lygio komandų, kurios pagal pajėgumą yra skirstomos į grupes (A, B, C, įmonių, veteranų, moterų).

Minėtos lygos yra gan aršios konkurentės. Lygų vadovų yra „apsimėtę“ įvairiomis replikomis viešojoje spaudoje ir buvo prabilta, kad vienos lygos vadovas kreipsis į teismą dėl kitos lygos vadovo atliekamų tam tikrų veiksmų, tačiau tai buvo tik kalbos, kurios nevirto realybe. Tiesa, ši priešiška konkurencinė kova jau kuris laikas yra aprimusi ir lygos vadovai šiuo metu stengiasi tiesiog gerinti organizacijų lygį ir tokiu būdu pritraukti komandas į savo lygas.

Iš esmės tiek KKL, tiek ir KKML vykdoma veikla yra labai panaši. Viena lyga šiek tiek labiau yra pažengusi vienoje srityje (informavimo, organizavimo), kita kitoje (teisėjų darbo lygiu), tačiau abiejų lygų tikslai yra vienodi – pritraukti kuo daugiau komandų ir kuo įmanoma geriau vykdyti lygų administracinį darbą.

Taip pat tenka pridurti, jog Kauno mėgėjų krepšinio lygos, tiksliau jų vadovai ir administracijos darbuotojai, labai profesionaliai atlieka savo darbą. Kasmet pateikia techninių naujovių, žaidėjams už įvairius statistinius rodiklius padovanoja įvairių prizų.

KrepsinioPasaulis.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.