Nenustokite tobulėti – ir mėgėjų lygyje yra ką veikti

Jeigu jaučiate, kad profesionalaus krepšininko lygio iki 18-20 metų pasiekti nepavyks, nereikėtų sustoti lavinti savo krepšinio įgūdžių ir prarasti motyvaciją toliau tobulėti krepšinio srityje. Per pastaruosius keletą metų Lietuvos miestų ir rajonų mėgėjų krepšinio lygos išaugo bei sustiprėjo, tad jose galite atrasti savo, kaip krepšininko vietą.

Daugelis mėgėjų lygų veda žaidėjų statistiką, pateikia varžybų aprašymus, fotografuoja ir filmuoja varžybas. Taip pat naudingiausiems mėnesio žaidėjams skiriami apdovanojami ir prizai.
Kai kurių stipresnių mėgėjų komandų savininkai (pvz įmonių komandų) savo žaidėjams netgi moka pinigus už varžybas (~50lt). Žinoma, moka tik pajėgiems žaidėjams, tačiau tokia papildoma galimybė uždirbti žaidžiant mėgėjų lygyje – yra.

Taip pat sėkmingai rungtyniaujant mėgėjų lygose yra galimybių patekti į regioninę ar nacionalinę krepšinio lygą.
Kokiu būdu? Yra komandų kurios dalyvauja RKL ar NKL lygose bei tuo pačiu rungtyniauja aukščiausiose mėgėjų (A) krepšinio pirmenybėse. Tad jei sėkmingai rungtyniausite, kad ir žemesnėse mėgėjų lygose (B,C), galite atkreipti minėtų komandų vadovų dėmesį ir būti pakviestais rungtyniauti į aukštesnį lygį.

Kaip pavyzdį galime pateikti ir „Krepsininkas.net“ (www.krepsinioklubas.lt) komandos atvejus. Komanda pastaruosius 5 sezonus rungtyniauja C lygoje (prieš tai du sezonus rungtyniavo A lygoje ir vadinosi KK Snaiperiai) ir per tuos metus ne vienas žaidėjas patobulėjęs ir pasižymėjęs mūsų komandoje vėliau gavo kvietimus rungtyniauti stipresnėse komandose ir tuo pačiu lygose (mėgėjų A lyga, RKL, NKL).

Tad patekti iš mėgėjų lygų į profesionalias galimybių taip pat yra, tačiau net jei profesionalaus lygio jums ir nepavyks pasiekti, bent jau galėsite sėkmingai rungtyniauti mėgėjų lygose ir būti savo komandų lyderiais, realizuoti save, gerai praleisti laiką.

Todėl nenustokite tobulėti, nes ir mėgėjų lygyje galite sėkmingai realizuoti savo išlavintus krepšinio įgūdžius, stipriąsias puses bei būti „matomu“ krepšinio mėgėjų bendruomenėje.

Krepsininkas.net

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.