Ar žalgiriečiai išsiskirstys?

Tremmell Darden tapo trečiuoju krepšininku, kuris šiame sezone nusprendė nutraukti sutartį su Kauno Žalgirio klubu. Kiek ankščiau tokį sprendimą padarė Mantas Kalnietis ir Ibrahimas Jaaberas.
Tremmell Darden šią savaitę priėmė Madrido Realo pasiūlymą ir išvyko rungtyniauti į Ispaniją. Akivaizdu, kad toks sprendimas priimtas dėl vis dar neaiškios Žalgirio klubo finansinės situacijos ir eilę mėnesių neišmokamo atlyginimo.

Žiniasklaidoje pasirodė ir daugiau pranešimų, jog ir kitais žalgiriečiais domisi Europos klubai, kurie nori pasistiprinti prieš lemiamas kovas nacionaliniuose čempionatuose. Žinant, kad Žalgiris jau praktiškai neturi galimybių patekti į Eurolygos TOP 8 etapą, tad ir ši papildoma motyvavimo aplinkybė likti klube blėsta. Tad tikėtina, kad sutarties nutraukimo variantus gali pasirinkti ir kiti klubo žaidėjai.

Panašu, kad klubo finansiniai reikalai jau neberūpi ir pačiam Žalgirio savininkui (jau nebeaišku ar teoriniam, ar praktiniam) Vladimirui Romanovui, kuris su Žalgiriu pasielgė taip pat, kaip ir su kitais turėtais klubais-žaisliukais..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.