Vasaros krepšinio stovykla vaikams ir jaunimui 2013

ignalinos-stadionas-stovyklaŠeštus metus iš eilės VšĮ sporto agentūra „Sporto projektai“ kviečia vaikus nuo 12 iki 17 metų ir jaunimą nuo 18 iki 22 metų, dalyvauti „Krepsininkas.net“ vasaros krepšinio stovyklose. Stovyklautojai skirstomi į amžiaus grupes. Grupėse dirba jauni, ambicingi krepšinio ir fizinio pasirengimo specialistai, kurių tikslas, jog net ir per trumpą stovyklos laikotarpį, dalyviai pagerintų savo krepšinio įgūdžius bei sustiprėtų fiziškai.

Krepsininkas.net vasaros stovyklų 2013 sąrašas:

Birželio 22 – Birželio 29 dienomis Šventojoje. Stovykla skirta jaunimui nuo 18 iki 22 metų. Informaciją apie stovyklą rasite čia.

Birželio 29 – Liepos 7 dienomis Ignalinoje. Stovykla skirta jaunimui nuo 12 iki 17(18) metų. Stovyklautojai skirstomi į amžiaus grupes. Informaciją apie stovyklą rasite čia.

Liepos 14 – Liepos 21 dienomis Dauguose. Stovykla skirta jaunimui nuo 12 iki 17(18) metų. Stovyklautojai skirstomi į amžiaus grupes. Informaciją apie stovyklą rasite čia.

Rugpjūčio 3 – Rugpjūčio 11 dienomis. Stovykla skirta jaunimui nuo 12 iki 17(18) metų. Stovyklautojai skirstomi į amžiaus grupes. Informaciją apie stovyklą rasite čia.

www.Krepsininkas.net – internetinis krepšinio žurnalas jaunimui, sukurtas 2007 metais. Portale talpinamos krepšinio video pamokos, treniruotės, pratimai, kurių pagalba jaunimas gali pagerinti savo krepšinio įgūdžius. Nuo 2008 metų pradėtos organizuoti “Krepsininkas.net” vardo vasaros stovyklos, kuriose jau sudalyvavo daugiau kaip 300 dalyvių iš Lietuvos ir užsienio.

VšĮ sporto agentūra “Sporto projektai” (www.sportoprojektai.lt) – sporto organizacija, kuri specializuojasi sporto renginių, stovyklų, klubų organizavimo bei informacinių sporto projektų kūrimo srityse. Agentūrai priklauso tokie informaciniai projektai, kaip www.Krepsininkas.net, www.sportas-sveikata.lt, www.sakiuzanavykas.lt ir kiti. Taip pat agentūra administruoja ir dvi elektroninės parduotuves – shop.krepsininkas.net ir sportolinija.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.