2001-ųjų metų dėjimų konkursas

Desmond-MasonMūsų rubrikoje dar viena dėjimų konkurso apžvalga. Štai 2001-aisiais metais vykęs dėjimų konkursas. Jame dalyvavo 6 dalyviai: Desmond Mason, Deshawn Stevenson, Baron Davis, Jonathan Bender, Stromle Swift ir Corey Maggette.

Pirmajame etape pirmas pradėjo Baronas ir pirmu dėjimu surinko 45 balus. Antras buvo Coris ir su savo dėjimu surinko 46 balus. Trečias dalyvis buvo Stromilesas, jis savo „salto“ pagalba surinko 45 balus. Janathanui ir Deshawnui dėjimai nepavyko, tad abu gavo atitinkamai po 30 balų.

Antrajame etape Baronui nepavyko įdėti kamuolio, tad jis surinko 31 balą. Coris Maggettis surinko 42 balus, Desmondas Masonas surinko taipogi 42 balus, Deshawnas Stevensonas surinko 46 balus, o Jonathanas Benderis surinko 46 balus.

Trečiame etape Baronas parodė klasę ir surinko 49 balus, lygiai tiek pat balų surinko ir Desmondas Masonas, bei Deshawnas Stevensonas. Kiti dalyviai surinko mažiau balų. Janathanas Benderis surinko 44, Stromilesui Swiftui nepavyko įdėti ir jis surinko 33 balus, o Coris Maggegtis surinko 40 balų.

Po pirmųjų trijų etapų paaiškėjo 3 finalininkai: tai buvo Desmondas Masonas bendrai surinkęs 91 balą, Deshawnas Stevensonas surinkęs 95 balus, bei Baronas Deivisas surinkęs 94 taškus.

Finaliniame etape Baronas bendrai surinko 77 balus, nes pastarajam nepavyko antrasis dėjimas.
Deshawnas Stevensonas bendrai surinko 85 balus, o čempionu tapo Desmondas Masonas bendrai surinkęs 89 balus.

VIDEO:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.