7 NBA žaidėjai labiausiai tinkantys reklamai

krepsininkas-reklamaKadangi NBA lyga ir jos krepšininkai yra neatsiejami nuo reklamos, tokios kompanijos kaip „Nike“ ir „Adidas“ čia nuolat ieško naujų, įdomių veidų, kuriems negaili pasiūlyti ir šimta-milijoninių kontraktų, kad tik galėtų jų skambias pavardes naudoti parduodant savo produktus. Šiame straipsnyje pristatysiu 7 reklamai tinkamiausius krepšininkus ir kompanijas su kuriomis jie jau turi kontraktus.

7. Anthony Davis
Komanda: New Orleans „Pelicans“
Amžius: 21
Twitter: @AntDavis23, sekėjų – 445K.
Prekės ženklai: Foot Locker, Nike

„Antakiu” (angl. “The Brown”) pravardžiuojamas „Pelikanų” vidurio puolėjas dėl savo vešlių antakių sulaukia išskirtinio fanų dėmesio, o būtent to ir reikia reklamos kompanijoms. Tiesa, žiūrovų dėmesio jis susilaukia ir dėl to, nes yra vienas geriausių vidurio puolėjų NBA lygoje, nors joje dar rungtyniauja tik dvejus metus. Būdamas 21 metų amžiaus krepšininkas jau dabar yra lyginamas su geriausiais NBA vidurio puolėjais, o jo progresas ir kylantis „Pelikanų“ komandos lygis stebina visus krepšinio ekspertus.

6. Kevin Love
Komanda: Minnesota „Timberwolves“ (Didelė tikimybė, kad persikels į Cleveland „Cavaliers“)
Amžius: 25
Twitter: @kevinlove, sekėjų – 1.3M.
Prekės ženklai: Body Armour, Taco Bell, 361 Degrees, Right Guard, Jose Cuervo

Tai vienas iš nedaugelio NBA žaidėjų, kuris vietoj garsių prekės ženklų pasirinko mažiau girdėtas, vis dar besiplečiančias ir savo gerą įvaizdį tebekuriančias kompanijas. Love pasirašė 6 metų multi-milijoninį kontraktą su Kinijos batų kompanija – „361 Degrees“. Puikus Kevin Love žaidimas ir jo charizma aikštelėje ir už jos ribų leido jam suvaidinti keliose garsiose televizijos reklamose.

5. Ricky Rubio
Komanda: Minnesota „Timberwolves“
Amžius: 23
Twitter: @rickyrubio9, sekėjų – 1.46M.
Prekės ženklai: Adidas

Būdamas vos 14 metų Ricky Rubio jau buvo pritraukęs krepšinio ekspertų ir reklamos agentų dėmesį, kai tapo jauniausiu žaidėju rungtyniavusiu aukščiausioje Ispanijos ACB lygoje. Sėkmingai tęsdamas savo karjerą ir puikiai debiutavęs NBA lygoje, Ricky pasirašė 12 metų 100mln. dolerių vertės kontraktą su „Adidas“ kompanija. „Adidas“ kompanijai Ricky Rubio yra pelningas ir dėl to, nes jį puikiai pažįsta visa Europa, o 17-mečio vaikinuko, žaidžiančio olimpinių varžybų finale, veidą turėtų atsiminti visi krepšinio mėgėjai.

4. James Harden
Komanda: Houston „Rockets“
Amžius: 24
Twitter: @JHarden13, sekėjų – 2.01M.
Prekės ženklai: Nike, Footlocker, AT&T, Body Armour

Ilgai būdamas Kevin Durant ir Russell Westbrook šešėlyje Oklahomoje, James Harden sužibėjo Hjustone ir tapo vienu rezultatyviausiu lygos žaidėjų. Būdamas vienu iš „labiausiai atsipalaidavusių“ NBA žaidėjų, jis pritraukė jaunosios kartos dėmesį. Harden suvaidino keliose jaunatviškose „Foot Locker“ reklamose, kur atskleidė savo linksmąją pusę ir parodė, kad turi puikų humoro jausmą. Ir, žinoma, Harden, kaip ir Anthony Davis, turi išskirtinį bruožą – jau metus neskustą barzdą, kuri taip pat tapo puikiu reklamos įrankiu.

3. Kyrie Irving
Komanda: Cleveland „Cavaliers“
Amžius: 22
Twitter: @KyrieIrving, sekėjų – 1.31M.
Prekės ženklai: Pepsi, Nike, Skullcandy, EA Sports

Charizmatiškasis Kyrie Irving per trejus metus lygoje laimėjo „Kylančių žvaigždžių“ („Rising Stars“) varžybų naudingiausio žaidėjo titulą, tapo geriausiu 2012 metų lygos naujoku, tritaškių konkurso nugalėtoju ir 2014 metų žvaigždžių dienos naudingiausiu rungtynių žaidėju. Tai krepšininkas, kuris netolimoje ateityje taps vienu geriausių įžaidėjų NBA istorijoje. Kartu su „Pepsi“ kompanija Kyrie parodė, koks kūrybingas ir pritraukiantis gali būti: jis vaidino „Uncle Drew“ – senelį, kuris puikiai žaidė krepšinį ir netgi įkraudavo kamuolį iš viršaus.

2. Russell Westbrook
Komanda: Oklahoma City „Thunder“
Amžius: 25
Twitter: @russwest44, sekėjų – 1.71M.
Endorsements: Jordan Brand, Subway

Vienas geriausių lygos įžaidėjų įrodęs, kad gali pasiekti puikią asmeninę statistiką net žaisdamas vienoje komandoje su lygos naudingiausiu žaidėju. Pats madingiausias, nebijantis išsiskirti iš minios, pritraukiantis žiūrovų dėmesį ne tik aikštelėje bet ir už jos ribų – Russell Westbrook. Jis atstovauja vardinei legendinio krepšininko Michael Jordan kompanijai – „Jordan Brand“.

1. Damian Lillard
Komanda: Portland „Trail Blazers“
Amžius: 23
Twitter: @Dame_Lillard, sekėjų– 414K.
Prekės ženklai: Adidas

Tikriausiai, „Adidas“ kompanijai labai patiko Damian Lillard sezonas ir jo šaltakraujiškas žaidimas lemiamomis varžybų sekundėmis. Pasirašęs 10 metų 100 milijonų vertės kontraktą, Damian kartu su Derrick Rose ir Ricky Rubio tapo pagrindiniais „Adidas“ kompanijos reklamos veidais.

One thought on “7 NBA žaidėjai labiausiai tinkantys reklamai

  1. Tomas
    20/08/2014 at 10:28

    Klaida parasyta, kad antakis „The Brown“ turi buti „The Brow“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.