Stulbinama Joel Embiid transformacija

joel-embiidJoel Hans Embiid – tai trečias Kamerūne gimęs krepšininkas, kuris žaidžia NBA. 2014 metų naujokų biržoje trečiu šaukimu Filadelfijos „76ers“ komandos pasirinktas aukštaūgis dar žaisdamas universitete buvo prilyginamas legendiniams Tim Duncan ir Hakeem Olajuwon, o jo kasmetinis progresas krepšinio aikštelėje tik patvirtina tokius ekspertų žodžius.

Vaikystėje žaisdavęs tinklinį, Joel tik sulaukęs 15-kos metų nusprendė pradėti žaisti krepšinį. Treniruodamasis jis atkartodavo savo mėgstamiausio žaidėjo – legendinio NBA vidurio puolėjo – Hakeem Olajuwon judesius. Joel Embiid buvo pastebėtas krepšinio stovykloje Minesotos „Timberwolves“ žaidėjo Luc Mbah a Moute, ir šešiolikos metų jam buvo pasiūlyta persikelti į JAV, kur galėtų siekti profesionalaus krepšininko karjeros.

Krepšininkas žaidė Kanzaso universitete, kuriame 2013-2014 metų sezone per 28 varžybas rinkdavo po 11.2 taškų, atkovodavo po 8.1 kamuolio, atlikdavo 1.4 rezultatyvaus perdavimo ir 2.6 karto blokuodavo varžovų metimus. 2014 metais jis pateko tarp 30 finalistų dėl Naismito geriausio universitetų meto žaidėjo titulo. Joel Embiid yra vienas iš greičiausiai tobulėjančių krepšininkų visame pasaulyje, o čia pateiksiu kelis to įrodymus:
Štai kaip Joel Embiid atrodė būdamas 17-kos metų:

Joel-Embiid-before

O čia nuotrauka palyginimui, kaip krepšininkas atrodo dabar:

Joel-Embiid-3

Štai, kaip krepšininkas žaisdavo mokykloje 2012 metais:

O štai, kaip patobulėjo jo įgūdžiai per du metus:

Aiškiai matyti, koks sustambėjęs ir fiziškai tvirtesnis yra Embiid. Taip pat atkreipkite dėmesį į labiau koordinuotus judesius, vikresnį kojų darbą bei pataikymą iš vidutinio nuotolio. Darosi baugu, kai pagalvoji, koks Joel Embiid bus po dar dviejų metų, ir kokia nesustabdoma jėga, prieš kurią turės kautis ir mūsų Jonas Valančiūnas, šį sezoną žengs į NBA aikštelę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.