Įsimintiniausios muštynės NBA istorijoje

julius-erving-larry-birdDaugelis krepšinį žaidžiančių žmonių pritartų, kad aikštelėje dėl pergalės padaryti norisi viską, o neteisingi teisėjų švilpukai ir nešvarus priešininkų žaidimas tiesiog veda iš kantrybės. Kartais įsipliekus aistroms yra pamirštamas žaidimo etiketas bei dabar esančios daugiatūkstantinės baudos ir su varžovais bandoma išsiaiškinti kumščių pagalba. Taigi pristatau 8 įsimintiniausias kovas NBA lygoje.

8. „Lakers“ prieš „Kings“.
Muštynės vykusios draugiškose varžybose, net neprasidėjus NBA sezonui. Pirmomis varžybų minutėmis aikštelėje susistumdžius dviem priešingų ekipų krepšininkams, kova persikėlė už aikštelės ribų ir įtraukė abiejų komandų atsarginių žaidėjų suolelius bei truko tol, kol nepasirodė Shaquille O‘neal.

7. Shaquille O’Neal prieš Charles Barkley.
Nors dabar yra geri draugai ir net veda NBA apžvalgą bei kartu linksmai juokauja, jaunystėje šie karšto temperamento žaidėjai buvo ne kartą kibę vienas kitam į atlapus.

6. Kermit Washington prieš Rudy Tomjanovich.
Tai ne kova, o smūgis, kuris pakeitė abiejų krepšininkų gyvenimą. Tokį nokautą patyręs Rudy net 5 mėnesius negalėjo žaisti krepšinio dėl didelio smegenų sutrenkimo, o ir grįžęs į aikštelę jis niekada nežaidė taip gerai, kaip prieš smūgį. Tuo tarpu, Kermit ėmė gauti grasinančius, jį niekinančius laiškus, o tai paveikė jo santykius su artimaisiais ir visas jo asmeninis gyvenimas ėmė griūti.

5. Michael Jordan prieš Reggie Miller.
Michael Jordan visada buvo žinomas už savo pokalbius su varžovais ir jų provokavimą, bet, kad šis krepšininkas pats leistų į darbą kumščius buvo retas atvejis.

4. Charles Barkley prieš Bill Laimbeer.
Bill Laimbeer yra žaidėjas, kuriam trenkti, tikriausiai, norėjo kiekvienas lygos žaidėjas. Pats „nešvariausias“ Detroito miesto „blogas berniukas“, kuris niekada nepraleisdavo progos užvožti varžovui alkūne, ar pastatyti itin kietą užtvarą. Nieko keisto, kad sustabdyti šį žaidėją išdrįso būtent, jau minėtas, Charles Barkley.

3. Maurice Lucas prieš Darryl Dawkins.
1977 metų finaluose įvykusios muštynės, kurios prasidėjo nuo paprastos kovos dėl atšokusio kamuolio. Dawkins ant grindų grubiai pargriovė savo priešininką, ir Maurice Lucas draugą, o tai Maurice nepatiko, tad šis puolė ginti savo komandos žaidėjo.

2. „Nuggets“ prieš „Knicks“.
Šiuo metu „Knicks“ narys, J.R. Smith greitos atakos metu buvo šiurkščiai sustabdytas Mardy Collins. Kai J.R. atsikėlė, jį sugriebė ir atstūmė šalia buvęs Nate Robinson. J.R. nepatiko būti stumdomam už save 30cm. žemesnio žmogaus, ir jis kumščių kovą perkėlė į priekinę arenos eilę, kurioje sėdėjo fotografai. Kai muštynės buvo šiek tiek aprimusios, pasirodė Carmelo Anthony, trenkė varžovui į veidą ir „didvyriškai“ pabėgo aikštelėje vėl sukeldamas aistras.

1. Larry Bird prieš Julius Erving.
Vienas negražiausių momentų NBA krepšinio istorijoje. Julius Erving, negalėjęs sustabdyti Bird leistinais būdais (Bird tą naktį krepšį atakavo 74% taiklumu ir buvo pelnęs 42 taškus), bandė jį patį išprovokuoti parstumdamas krepšininką ant žemės, o paskui padedamas komandos draugų kelis kartus trenkė Larry tiesiai į veidą.

One thought on “Įsimintiniausios muštynės NBA istorijoje

  1. Povilas
    04/09/2014 at 15:28

    Sakyčiau vienos įspūdingos kovos neįtraukėt į sarašą: Ron artest Vs wallace 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.