Jared Jones – itin perspektyvus 13-metis iš JAV

Jared JonesŠiam 13 metų vaikinui jau dabar yra prognozuojamas itin aukštas šaukimas NBA Naujokų Biržoje 2019 metais. Nors 14 metų jaunuoliui sukaks tik šių metų rugsėjį, jis jau dabar yra 205 cm. ūgio ir demonstruoja itin gerą krepšinį, plastiškus ir originalius judesius baudos aikštelėje bei tai, kad yra itin talentingas.

Per pastaruosius metus Jared itin patobulino savo šuolio galimybes ir dabar gali lengvai pelnyti taškus kraudamas kamuolį iš viršaus. Taip pat Amerikos mokyklų krepšinio lygoje neatsiranda varžovų, kurie galėtų jam pasipriešinti kovoje dėl atšokusių kamuolių. Dar viena itin gera šio žaidėjo savybė yra ta, kad žaidėjas nebijo mesti iš 3 taškų zonos ir tai daro sėkmingai. NBA krepšinio ekspertai, vertindami Jared Jones galimybes, yra pasiskirstę į dvi stovyklas: vieni jaunąjį krepšininką lygina su Majamio „Heat“ ekipos puolėju Chris Bosh ir teigia, kad užaugęs šis krepšininkas nebijos kontakto po krepšiu, taip pat puikiai pataikys iš vidutinio nuotolio bei trijų taškų zonos. Kiti konstatuoja, kad krepšininkas žais lengvojo krašto pozicijoje, bus staigus, turės didelę sprogstamąją jėgą ir taps labiau panašus į karjerą dėl traumos baigusią NBA žvaigždę Tracy McGrady.

Jared tėvas taip pat buvo puikus sportininkas, gerai žinomas visoje Floridoje. Tiesa, tėvas žaidė ne krepšinį, o amerikietišką futbolą ir buvo vienas geriausių gynėjų „Florida State Seminoles“ komandoje.

Krepšinio ekspertai ir NBA skautai Jared Jones pastebėjo tada, kai šis buvo nominuotas naudingiausiu 2013 metų „Junior All American“ stovyklos žaidėju Atlantoje. 2014 metais Jones žaidė kartu su kitais keturiolikmečiais Atlanta „Xpress“ stovykloje, kurioje dalyvauja geriausi jaunieji krepšininkai iš viso pasaulio. Stovykloje, kurioje berniukai yra mokomi ne tik žaisti, bet ir disciplinos, sportiško elgesio, komandinio darbo, Jared parodė įspūdingą šou ir nustelbė visus kitus žaidėjus.

O čia, Jared Jones vaizdo įrašas, kuriame galima pamatyti, kaip jaunuolis atstovauja Floridos „Flash“ komandai, kuri yra treniruojama garsaus Floridos krepšinio trenerio Major Parker.

Taip pat septintoko Jared video iš tarpmokyklinių varžybų:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.