KM Aisčiai tapo MKL čempionais 2015

km-aisciai-1999Krepšinio mokyklos Aisčiai auklėtiniai tapo Moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionais 2015. Kauniečiai Jaunučių A diviziono (1999m. gimimo) finale rezultatu 78:66 įveikė bendraamžius iš Marčiulionio Akademijos.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo Arnas Velička. Jis pelnė 35 taškus, atkovojo 10 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 36 naudingumo balus. Patrikas Kapralovas pelnė 11 taškų, o Lukas Garliauskas ir Teodoras Grubliauskis po 10. Vilniečių komandoje Yauhenas Massalski įmetė 18 taškų, Ramūnas Bosakas – 17, o Tadas Vaičiūnas – 10.

Tuo tarpu bronzos medalius iškovojo Sabonio krepšinio centro krepšininkai. „Saboniukai“ savo sirgalių akivaizdoje 82:63 įveikė Vilniaus krepšinio mokyklos komandą.

Nugalėtojų gretose Ignas Sargiūnas pelnė 23 taškus, atkovojo 7 ir perėmė 6 kamuolius. Marius Valinskas surinko 21 tašką, o Lukas Uleckas – 15. Vilniaus KM komandoje Marius Čebatorius pelnė 14 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, Justinas Polikša ir Augustinas Tvarijonas pelnė po 10 taškų.

Pusfinalių rezultatai:

Pirmąją dieną, pusfinaliuose, „marčiulioniukai“ 80:60 nepaliko vilčių Vilniaus krepšinio mokyklos komandai. Sostinės derbyje lygi kova truko tris kėlinius, po kurių Š.Marčiulionio KA auklėtiniai pirmavo tik 7 taškų skirtumu, tačiau paskutiniame ketvirtyje sėkmingai sužaidę olimpinio čempionato vardo mokyklos krepšininkai šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose Yauhenas Massalski pelnė 24 taškus, atkovojo 14 kamuolių, blokavo 5 metimus ir surinko 38 naudingumo balus. Vilniaus KM komandoje Tautvydas Rėkašius pelnė 15 taškų (5/9 tritaškiai).

Kitame pirmosios dienos pusfinalyje „Aisčiai“ 70:60 įveikė „saboniukus“. Kauno miesto derbyje „Aisčiai“ dviženklę persvarą susikrovė trečiame kėlinyje ir nors Sabonio KC komanda lemiamame kėlinyje buvo sumažinusi atsilikimą, tačiau pakeisti rungtynių eigos jiems nepavyko.

Nugalėtojų gretose Arnas Velička pelnė 35 taškus, atkovojo 15 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir surinko 38 naudingumo balus. „Saboniukų“ ekipoje Ignas Sargiūnas surinko 23 taškus.