Kaip pasidaryti krepšinio stovą, lentą, aikštelę?

Atėjus pavasariui krepšinio mėgėjai masiškai patraukia į krepšinio aikšteles. Norintiems pažaisti kartais tenka kantriai laukti savo eilės, nes norinčių skaičius dažnai būna didesnis negu aikštelėje gali sutilpti. Visgi, jei nenorite gražaus pavasario vakaro praleisti stebint kaip žaidžia kiti – galite pasidaryti savo asmeninę krepšinio aikštelę, kurioje būsite patys sau šeimininkai ir žaisite tiek kiek norėsite. Žinoma, jeigu tik tam turite galimybių.

Norint pasistatyti krepšį kieme didelių investicijų nereikia. Jei norite pasidaryti normalią krepšinio aikštelę su grindiniu tada jau investicijų reikės kur kas daugiau. Visgi, šįkart mes norime pakalbėti apie paprastesnius variantus, kuriuos galima pasidaryti neišleidžiant didelių sumų pinigų. Paprasčiau kalbant – pigiai.

Štai pateikiame pavyzdį, kaip krepšinio entuziastas ekonomiškai išsprendė krepšinio stovo gamybos klausimą. Krepšinio lentą tiesiog pakabino medyje. Tiesa, priminame, kad oficialus aukštis kuriame turi būti krepšinio lankas yra 305cm.

krepsinio-stovas-medis

krepsinio-stovas-medis2

Krepšinio tokioje aikštelėje nepažaisite, nes kamuolys prastai atšoks nuo žemės, tačiau tiesiog pamėtymui variantas tikrai geras ir originalus.

Jei jūsų kieme tokie medžiai neauga, tuomet krepšinio lentą galite kabinti ir ant pastato sienos. Pateikiame dar vieną foto šiuo klausimu.

krepsinio lenta

krepsinio-lenta-ant-sienos

krepsinio-lenta-ant-garazo-duru

krepsinio-lenta-siena

Taip pat yra nagingų žmonių, kurie iš medžio rastų netgi pasidaro krepšinio konstrukciją. Siūlome pažiūrėti kaip atrodo toks variantas.

krepsinio-konstrukcija-medine

Aišku galima pasigaminti ir paprastesnį tiek krepšinio stovo, tiek ir lentos variantą. Dar keletas pavyzdžių.

krepsinio-stovas-lenta-savos-gamybos

krepsinio-stovas-lenta

krepsinio-lenta-prie-stogo

Jeigu jūsų kiemo dalis yra paklota betono sluoksnio tai tuomet tai galite išnaudoti kaip savo būsimos krepšinio aikštelės pagrindą.

krepsinio-aikstele-cementas

krepsinio-aikstele-cementas2

Pasidaryti savos gamybos krepšinio lentą tikrai nėra sudėtinga. Tereikia tiesių lentų, vinių ir šiek tiek darbo. Krepšinio lentos matmenis, išmatavimus ir kitą su tuo susijusią informaciją rasite mūsų puslapyje. Žinoma, krepšinio lanką, tinkliuką rekomenduotume nusipirkti. Tą galite padaryti el.krepšinio prekių parduotuvėje „Shop.krepsininkas.net„.

Jeigu nenorite gaišti laiko ir jėgų gaminantis krepšinio stovą, lentą tad visada galite visą tai įsigyti sporto prekių parduotuvėje.

krepsinio-lenta-nba

Tad linkime nepatingėti ir pasistatyti savo kieme krepšį. Galėsite visą likusį pavasarį ir vasarą mėtyti į savo krepšį!

krepsinio-stovas-ir-lenta

Foto ir informacija – krepsiniopasaulis.lt nuosavybė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.