Linas Kleiza renkasi Žalgirį?

linas-kleiza-eurolygaPrieš keletą dienų pasirodė informacija, jog Kauno „Žalgiris“ domisi Linu Kleiza. Prasidėjo spekuliacijos, ar tai yra realu ir ar Kauno klubas gali įsigyti tokio aukšto kalibro žaidėją. Niekam ne paslaptis, jog kol kas Linas Kleiza nedemonstruoja tokio žaidimo, kokio iš jo yra tikimasi, o jo rinkos vertė yra gerokai kritusi. Atrodo, jog sunki trauma kaip reikiant sutrukdė šiam puolėjui įsitvirtinti NBA lygoje ar viename iš Eurolygos grandų, o tinkamai atsigauti puolėjui nepavyksta jau dvejus metus. Galbūt Kaunas yra tinkamiausia stotelė Lietuvos rinktinės lyderiui atgaivinti savo karjerą?

Pastarieji du sezonai puolėjui klostėsi ne itin sėkmingai: žaisdamas Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klube Linas Kleiza Eurolygoje pelnė po 10 taškų, atkovojo po 3,5 kamuolio per rungtynes ir rinkdavo 9,8 taško. Atrodo, statistika nebloga, tačiau tokiam žaidėjui to yra maža. Lietuvis tiesiog nublanko prieš Stambulo klubo žvaigždyną. Po praleistų metų Turkijos klube Linas Kleiza pasirinko Italiją – Milano „Emporio Arman“ ekipą, tačiau čia taip pat nedemonstravo įspūdingų rezultatų – vos 7,3 taško ir 5,3 naudingumo balo per rungtynes. Pats žaidėjas teigia, jog nepritampa prie trenerio Luca Banchi žaidimo schemų ir norėtų atstovauti kitą krepšinio komandą.

Pridedame video įrašą iš sėkmingiausių šio sezono L. Kleizos rungtynių, kuriose žaidėjas pataikė 8 tritaškius iš dešimties bandymų.

Taigi, mintis, jog Kauno „Žalgiris“ gali būti kita L.Kleizos karjeros stotele yra gan reali. Kodėl? Atrodo, jog Kauno klubas yra puikus tramplinas žaidėjams, norintiems atgaivinti savo karjerą. „Žalgirio“ finansinė situacija visiems puikiai žinoma, todėl Kauno klubas žaidėjams neišlaidauja. Tačiau Linas Kleiza neturėtų reikalauti didžiulio kontrakto, ypač po dviejų ne tokių sėkmingų sezonų. Žalgiryje Linas Kleiza labai sustiprintų priekinę liniją. Sudarytų puikų tandemą su Pauliumi Jankūnu bei S. Vene. O taip pat, krepšininkas pats neslepia noro žaisti gimtajame mieste ir sako, jog tai greičiausiai įvyks „anksčiau nei vėliau“. Taip pat puolėjas priduria, jog apsivilkti stipriausios Kauno krepšinio komandos marškinėlius būtų svajonės išsipildymas. Siūlome pažiūrėti puolėjo interviu (apie Kauno klubą užsimena 4:30).

One thought on “Linas Kleiza renkasi Žalgirį?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.