Andra Gabalytė (Daina Staugaitienė) tęs karjerą Marijampolėje

Andra GabalyteApie Andrą Gabalytę šiuo metu galime pasakyti du įdomius faktus. Visų pirma, ši 179cm ūgio krepšininkė pakeitė ne tik savo pavardę, bet ir vardą. Tai išties pakankamai retas atvejis Lietuvoje. Ankščiau ji buvo žinoma, kaip Daina Staugaitienė.

Kitas įdomus faktas yra tas, jog Andra Gabalytė jau buvo oficialiai baigusi profesionalios krepšininkės karjerą, tačiau po sėkmingo sezono pusiau mėgėjiškoje, pusiau profesionalioje LMKAL lygoje, ją savo sudėtyje panoro matyti Marijampolės Sūduva.

Andros Gabalytės pasirodymas 2014-2015 LMKAL sezone buvo išties puikus. Atstovaudama Vilniaus Svajos komanda ji tapo lygos čempione bei buvo pripažinta naudingiausia finalinio ketverto žaidėja. Per 19 rungtynių LMKAL čempionate A.Gabalytė vidutiniškai pelnydavo po 22,7 taško, atkovodavo po 9,8 atšokusio kamuolio ir atlikdavo po 8,8 rez. perdavimo.

34 metų krepšininkė priėmė Sūduvos vadovų pasiūlymą ir kitame sezone tęs profesionalios žaidėjos karjerą. Tiesa, Marijampolės komandoje Andra Gabalytė jau yra rungtyniavusi 2005/2006 metų sezone. Prabėgus 10 metų ji ir vėl grįžta į šį moterų krepšinio klubą.

Taigi, po truputį pilnėja naujojo sezono Sūduvos komanda. LMKL vicečempionių gretose sutartis artėjančiam sezonui jau turi treneris Rimvydas Samulėnas, Laura Svarytė, Neringa Skadaitė, Andra Gabalytė, Liga Šurkusa. Tikėtina, kad savo karjerą Marijampolės klube tęs ir senbuvė Ela Briedytė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.