Jono Valančiūno krepšinio stovykla

Jono Valanciuno stovykla

2015 metų birželio 11-13 dienomis Vilniuje vyksta Jono Valančiūno vardo krepšinio stovykla. Antrus metus organizuojamoje stovykla kviečiami dalyvauti 2001-2002 metų gimimo perspektyviausi Lietuvos krepšininkai. Tad į ją patekti gali toli gražu ne visi norintys tokio amžiaus vaikai. Krepšinio stovykla yra nemokama.

Vienas iš Jono Valančiūno stovyklos organizatorių yra Šarūnas Sakalauskas. Šis krepšinio specialistas yra eilę metų dirbęs treneriu, o šiuo metu vadovauja Vilniaus krepšinio mokyklai. Apart organizatoriaus pareigų jis dar ves ir keletą treniruočių vaikams J.Valančiūno krepšinio talentų stovykloje. Be Š.Sakalausko savo patirtimi su stovyklautojais taip pat dalinsis buvęs NBA treneris Nealas Meyeris, Saulius Štombergas, Gintautas Regina, Arvydas Gronskis.

Taip pat vardinėje krepšinio stovykloje svečiuosis ir pats Jonas Valančiūnas. Jis taip pat planuoja patarimais su jaunaisiais Lietuvos krepšininkais. Tikėtina, kad su Lietuvos rinktinės bei Toronto Raptors pagrindiniu vidurio puolėju atvyks ir daugiau Lietuvos krepšininkų.

Fragmentai iš stovyklos ir Jono Valančiūno interviu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.