Daugiausiai uždirbantys krepšininkai 2014-2015 metais

lebron jamesNiekam ne paslaptis, jog geri krepšininkai uždirba pakankamai didelius atlyginimus. Žinoma, jų honorarai neprilygsta elitinėms futbolo žvaigždėms, tačiau ir kai kurių krepšinio pasaulio atstovų algos yra įspūdingos.

Lebronas Jamesas – geriausiai uždirbantis krepšininkas

2014-2015 metais daugiausiai uždirbantis krepšininkas pasaulyje yra Lebronas Jamesas. Pranešama, kad jo metinės pajamos sudaro net 64,4 milijonus JAV dolerių. Tiesa, atlyginimo dalis už žaidimą Cleavelendo Cavaliers sudaro 20,8 mln., o likusi suma už reklamą. Lebronas yra prekinio ženklo „Nike“ atstovas. Ši kompanija negaili pinigų krepšinio karaliui, nes jo populiarumas prisideda prie vis dar augančių Nike pardavimų. Taip pat yra kuriami ir vardiniai Lebron James krepšinio bateliai, marškinėliai, šortai bei kitos prekės.

Nike reklaminis video su Lebronu Jamesu

Antroje vietoje daugiausiai uždirbančių krepšininkų sąraše yra Kevinas Durantas. Oklhomos Thunder puolėjas per sezoną uždirbo 19,1 mln. už žaidimą ir dar 35 mln. už reklamą. Bendroje sumoje 54,1 milijono JAV dolerių. Šis NBA žaidėjas taip pat yra vienas iš Nike veidų, o jo vardinių krepšinio batelių serija užvadinta KD inicialais.

Nike reklaminis video su Kevinu Durantu

Trečiasis pagal pajamas yra Los Andželo Lakers komandos senbuvis Kobe Bryantas, kurio metinis uždarbis siekia 49,5 mln. JAV dolerių – 23,5 mln. už kontraktą su klubu bei 26 mln. iš reklamos. Taigi, šio veterano tiesioginė alga už žaidimą netgi didesnė už Lebrono Jameso, tačiau jis gauna kur kas mažiau pinigų iš reklamos. Kobe Bryantas taip pat „priklauso“ Nike, o jo vardiniai krepšinio batai „Kobe“ jau eilę metų yra vieni perkamiausių pasaulyje.

Nike reklaminis video su Kobe Bryantu

Ketvirtasis pagal algos dydį yra Derrickas Rose‘as, kurio 2014-2015 metų sezono įplaukos sudarė 33,9 mln. JAV dolerių. Chicago Bulls komandos gynėjas skirtingai nuo prieš tai išvardintų krepšininkų atstovauja kitą sporto avalynės ir aprangos gamintoją – Adidas.

Adidas reklaminis video su Derricku Rose’u

Štai tokie yra geriausių pasaulio krepšininkų metiniai atlyginimai 2014-2015 metais. Kiek šie sportininkai susikraus milijonų per likusį karjeros laiką galime tik spėlioti. Žinoma, net ir baigus karjerą pinigų srautas iš reklamos gali ir nesustoti. Šioje vietoje geriausias pavyzdys yra Michael Jordan, kurio vardinis ženklas „Jordan“ yra vis dar vienas populiariausių tarp krepšinio mėgėjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.