Donato Motiejūno stovykla 2015

donatas motiejunas stovyklaNBA krepšininkas, Donatas Motiejūnas, nuo 2013 metų organizuoja savo vardo krepšinio stovyklą Kaune. Į šią stovyklą yra kviečiami perspektyviausi Lietuvos jaunieji krepšininkai. Oficialus Donato Motiejūno stovyklos pavadinimas yra „D-Mo Talent camp“.

Šioje stovykloje savo patirtimi dalinasi ir Vilniaus Lietuvos ryto vyr.treneris Marcelo Nicola. Tiesa, reikėtų paminėti, kad šis Argentinos krepšinio specialistas D-Mo krepšinio stovykloje darbavosi ir 2013 metais, kuomet Lietuvoje šis vardas dar mažai kam buvo žinomas.

Iš viso 2015 metų Donato Motiejūno stovykloje darbuojasi 8 krepšinio trenerių kolektyvas. Lietuvių štabą sudaro Šiaulių vyr.treneris Gediminas Petrauskas, krepšinio specialistas Šarūnas Sakalauskas, buvęs krepšininkas, o dabar Sabonio centro treneris Darius Sirtautas. Taip pat reikėtų paminėti, kad vienas iš D-Mo Talent camp personalo narių yra ir Latvijos buvęs profesionalus krepšininkas, o dabar krepšinio treneris Ainaras Bagatskis.

Nors Donatas Motiejūnas šiuo metu atlieka reabilitacinę programą, tačiau grįžo į Lietuvą, kad sudalyvautų vardiniame renginyje ir pabūtų kartu su stovyklautojais. Taip pat NBA krepšininkui tuo pačiu teko sudalyvauti ir spaudos konferencijoje, kurioje paskelbė, kad Lietuvos rinktinės dėl traumos šiais metais neatstovaus.

Į D.Motiejūno, kaip ir į Jono Valančiūno krepšinio stovyklą, negali papulti visi norintys. Į ją kviečiame tik patys talentingiausi. Stovyklos dalyviai yra ne tik lietuviai, bet atvyksta ir iš užsienio. Donato Motiejūno stovyklą remia Adidas kompanija, todėl galite matyti labai akivaizdžią Adidas reklamą ant marškinėlių ir stendų treniruočių salėje.

Donato Motiejūno krepšinio stovyklos 2015 trukmė yra 4 dienos. Po vardinio renginio garsus Lietuvos krepšininkas vėl grįš į Ameriką ir tęs individualų pasiruošimą naujajam sezonui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.