Permainos Prienų krepšinio klube

prienu krepsinio klubasPraėjęs – 2014-2015 metų sezonas – Prienų komandai nebuvo pats geriausias. Komandą paliko pagrindinis komandos variklis – vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus bei pagrindiniai komandos lyderiai. Pasikeitė komandos pavadinimas, sumažėjo rėmėjų. Visa tai stipriai atsiliepė komandos rezultatams ir Prienų „Prienai“ LKL čempionate užėmė vos devintąją vietą.

Tačiau liepos devintąją viskas pradėjo keistis į gerąją pusę. Jau anksčiau pasirodė kalbos, jog iš Vilniaus „Lietuvos ryto“ atleistas Virginijus Šeškus grįžta į Prienus kartu su nauju, rimtu rėmėju. Šiandien šios kalbos pasitvirtino: V. Šeškus grįžta prie Prienų komandos vairo, o pati komanda keičia pavadinimą: Prienų „Prienai“ virsta Prienų „Birštono Vytautu“. Komanda namų rungtynes žais Prienuose, naujų žaidėjų paieška turėtų prasidėti kitą savaitę, o taip pat turėtų būti patvirtinta ir nauja komandos valdyba.

„Birštono mineraliniai vandenys ir Ko“ valdybos pirmininkas yra Norbertas Pranckus, kuris tapo Prienų klubo prezidentu. „Dar per anksti kalbėti, bet viskas vyksta labai greitai. Naujienų bus artimiausiu metu. Kiekvienas klubas nori kovoti dėl medalių. O kaip tai pavyksta, priklauso nuo daugelio veiksnių. Bet tikslas bus tikrai kitoks nei praėjusį sezoną“, – LKL.lt puslapiui teigė naujasis „Birštono Vytauto“ klubo prezidentas N.Pranckus.

Pats Virginijus Šeškus teigė, jog praėjęs sezonas klubui buvo sudėtingas ir komanda nebuvo labai konkurencinga. Šiemet tikslai kitokie – treneris teigia, jog „Birštono Vytautas“ bandys konkuruoti su Klaipėdos „Neptūnu“ ir Utenos „Juventus“ komandomis. Tai reiškia, jog klubas taikosi į trečiąją vietą LKL čempionate, o tokie tikslai buvo keliami komandai pries kelerius metus. Taip pat Virginijus Šeškus džiaugėsi sugrįžęs į komandą, kuriai atidavė visą savo širdį ir idėjo be galo daug darbo. Tačiau treneris neatmeta galimybės ateityje vėl pamėginti treniruoti kitą klubą.

Prienų krepšinio komanda praeityje yra iškovojusi ne vieną skambią pergalę. 2008 metais iškovoję NKL titulą, tuometinis Prienų „Rūdupis“ tuo pačiu iškovojo ir teisę žaisti LKL. Jau 2010-2011 sezone komanda iškovojo LKL bronzos medalius, o pasirodymą pakartojo ir sekančiame sezone. 2012-2013 ir 2013-2014 metų sezonuose Prienų ekipa pateko į pusfinalį, tačiau ten pralaimėdavo, o bronzos medalių iškovoti nepavyko. Dar du skambūs bei tuomet netikėti laimėjimai – 2012 ir 2013 metų LKF taurėje iškovotos nugalėtojų taurės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.