Pažadas ištesėtas: Mantas Kalnietis grįžta į „Žalgirį“

Mantas Kalnietis zalgirisKita Manto Kalniečio karjeros stotelė aiški. Visų Kauno „Žalgirio“ sirgalių džiaugsmui, krepšininkas grįžta į savo gimto miesto komandą. Po NBA vasaros lygos ir atostogų Barselonoje Lietuvos rinktinės įžaidėjas grįžo į Kauną, kur pasirašė vienerių metų sutartį su Lietuvos čempionais.

Po itin skaudžios traumos praėjusią vasarą ir išsiskyrimo su Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klubu, Mantas Kalnietis šiemet davė pažadą – jeigu po pasirodymo NBA vasaros lygoje negaus kvietimo iš Indianos „Pacers“ ekipos, jis grįš į „Žalgirį“.

Pats krepšininkas džiaugiasi grįžęs rungtyniauti į savo gimtąjį miestą: „Grįžti į „Žalgirį“ – geras jausmas, savas. Viską žinau, visus pažįstu ir esu laimingas. Galbūt nesitikėjau taip greitai grįžti į komandą, tačiau džiaugiuosi savo pasirinkimu. Visų pirma, esu patenkintas, kad esu visiškai sveikas, ir tikiuosi, kad padėsiu „Žalgiriui“ siekti tikslų“, – ką tik iš lėktuvo išlipęs kalbėjo naujasis „Žalgirio“ įžaidėjas.

Interviu:


Praėjusį Kauno klubo sezoną Mantas Kalnietis vertino teigiamai, o ateinančiam sezonui konkrečių tikslų nekėlė, tačiau teigė, jog patekti į Eurolygos TOP8 ir kovoti dėl patekimo į Finalinį ketvertą būtų didžiulė šventė.

Kauno „Žalgirio“ klubo generalinis direktorius Paulius Motiejūnas teigė, jog įsigyti Mantą Kalnietį buvo pagrindinis šios vasaros uždavinys. Komandos branduolys bus Paulius Jankūnas, Robertas Javtokas ir Mantas Kalnietis, aplink kuriuos bus lipdoma komanda. Po pagrindinio tikslo įgyvendinimo, Kauno komandos vadovybė pradės kitus vasaros darbus, todėl galima tikėtis, jog iš laikinosios sostinės vadovybės greitu metu turėtume sulaukti naujienų.

Pateikiame gražiausius M. Kalniečio karjeros epizodus:Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.