Kristaps Porzingis – Latvijos krepšinio talentas

Kristaps PorziņgisKristaps Porzingis – neabejotinai didžiausias pastarojo laikotarpio Latvijos krepšinio talentas. 216 cm ūgio puolėją 2015 metų NBA naujokų biržoje New York Knicks komanda pasirinko 4 šaukimu. Tai išties aukštas šaukimas ir New Yorko komanda iš šio latvio tikisi išties nemažai.

Tiesa, reikėtų paminėti, kad Kristaps Porzingis yra šiek tiek susigadinęs savo reputaciją tautiečių akyse. Jis gan nepagarbiai atsiliepė apie savo šalį vieno interviu metu. Cituojame: „Nobody wants to go to fuckin Latvia“.

Interviu

Taip pat krepšininkas nusprendė neatstovauti savo šalies šių metų Europos krepšinio čempionate „Eurobasket 2015„, o treniruotis savo naujajame NBA klube. Toks sprendimas taip pat nepridėjo simpatijų Kristapui Porzingiui. Visgi, iš 19-mečio (gim.data 1995.08.02) puolėjo elgesio galime spręsti, kad jam nelabai ir rūpi, ką apie jį galvoja kiti Latvijos gyventojai.

Kristaps Porzingis pastaruosius keturis sezonus (2011–2015) rungtyniavo Ispanijos Baloncesto Sevilla komandoje. Iš pradžių atstovavo jaunimo komandą, o vėliau pateko ir į pagrindinio klubo sudėtį. Siūlome pažiūrėti šio krepšininko žaidimo video epizodus.

Taip pat pristatome Kristapo Porzingio video klipus, susijusius su minėta NBA naujokų birža 2015. Viename matysite jo įvadinę treniruotę, o kitame – pačios biržos fragmentą.

One thought on “Kristaps Porzingis – Latvijos krepšinio talentas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.