Rodions Kurucs – nauja kylanti Latvijos krepšinio žvaigždė

Rodions KurucsJaunų ir talentingų žaidėjų kasmet atsiranda visur – kiekviena šalis turi savų talentų, tačiau ne kiekvienas iš jų pasiekia krepšinio aukštumas ir pateisina lūkesčius. Pastaruoju metu nemažai krepšinio ekspertų dėmesio sulaukia krepšinio talentai iš mūsų kaimynės Latvijos. Žinoma, ryškiausios šios šalies jaunosios žvaigždės yra Davis Bertanis ir NBA lygos duris šiemet praversiantis Kristaps Porzingis.

Panašu, jog latviai netolimoje ateityje turės ir dar vieną superžvaigždę. Tai – Rodions Kurucs. Jaunasis latvis neseniai sulaukė „Barcelona“ klubo dėmesio, su kuriuo R. Kurucs pasirašė sutartį. Katalonijos klube 204 cm ūgio puolėjas krepšinio paslapčių semsis iš Juano Carloso Navarro. Puolėju jau domisi ir NBA klubai – jam prognozuojamas šaukimas 2020 metų NBA naujokų biržoje.

Būdamas 16-os metų Rodions Kurucs atstovavo Rygos „VEF“ dublerių komandai, kuri rungtyniavo Latvijos antroje krepšinio lygoje. Ten puolėjas pelnydavo po 17 taškų ir buvo rezultatyviausias savo komandoje. Siūlome pasižiūrėti R. Kurucso žaidimo epizodus ir įvertinti žaidėjo galimybes.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.