FIBA nusprendė: 2019 metais Pasaulio taurė vyks Kinijoje

fiba-logoŠiandien Tokijuje FIBA paskelbė, kur vyks sekantis Pasaulio krepšinio čempionatas, dabar žinomas, kaip Pasaulio taurė. Siekiant nesidubliuoti su Pasaulio futbolo čempionatu, artėjantis čempionatas vyks ne 2018-aisiais, o 2019-aiais. Kiek netikėtai, rinkimuose triumfavo Kinija, nors favoritais buvo laikomi Filipinai, kurie neslėpė nusivylimu tokiais balsavimo rezultatais. Kinijoje Pasaulio krepšinio čempionatas vyks pirmą kartą.

2019-ųjų Pasaulio taurėje pirmą kartą istorijoje varžysis net 32 komandos, o komandos tik turnyrą pateks tik po atrankos turnyrų, kurie vyks etapais, o komandos rungtyniaus ne viename mieste ar šalyje, o namų – išvykos rungtynių principu. Visas turnyras vyks 16 dienų, o per šį laikotarpį bus sužaista net 92 susitikimai.

Kinijoje vyksiančioje Taurėje dalyvaus 12 nacionalinių rinktinių iš Europos, 7 iš Amerikos žemyno (abiejų kartu), 7 Azijos ir Okeanijos atstovai (pirmą kartą atrankoje Azijos ir Okeanijos ekipos rungtyniaus kartu), 5 rinktinės iš Afrikos ir pirmenybių šeimininkai kiniečiai.

krepsiniopasaulis.lt
Jurgis Švedas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.