Julian Newman – jaunasis krepšinio fenomenas

Julian NewmanJulian Newman yra tik 13 metų, tačiau ateinantis sezonas bus ketvirtasis jam atstovaujant Floridos krepšinio komandą. Jis yra jauniausias krepšininkas pelnęs 1000 taškų Amerikos vidurinių mokyklų krepšinio lygoje. 2014-15 sezone vidutiniškai rinkęs 19.8 taško, 10.2 rezultatyvius perdavimus ir 3.2 perimtus kamuolius.

Julian Newman yra labai populiarus Jungtinėse Amerikos valstijose. Viskas prasidėjo 2012 gruodžio 19d, kai vidurinės mokyklos interneto dienraštis išspausdino straipsnį apie šį talentą. Antraštė skelbė:„ Fifth grader starting for Florida varsity team“.

Sekančią diena Scout focus įkėlė vaizdo įrašą apie šį fenomeną į youtube.com. Šiuo metu vaizdo įrašas turi daugiau nei 3.7 mln. peržiūrų. Jaunasis atletas susilaukė dėmesio iš tokių žiniasklaidos gigantų kaip: „Inside Edition“, „USA Today“, „England‘s Daily Mail“, „New York Times“ ir kiti.

Julian Newman yra 155 cm ūgio, turi ypatingai gerus kamuolio valdymo sugebėjimus, puikų metimą ir nuostabų aikštelės matymą. Šiuo metu jis įvardijimas, kaip 2020 metų absolventų numeris 1 krepšininkas. Tačiau dėl jauno amžiaus sunku prognozuoti šio vaikino karjerą. Vertą paminėti, kad šiuo metu jo atstovaujamą komandą treniruoja Julian tėtis.
Epizodai iš treniruotės

Varžybų epizodai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.