Kobe Bryant eros pabaiga?

kobe bryantKobe Bryant – krepšinio ikona, NBA ir olimpinis čempionas prabilo apie karjeros pabaigą. Atletas pasidalino savo mintimis, kad būtent šis sezonas gali būti paskutinis. 36–erių krepšininkas paskutiniais metais buvo kamuojamas įvairių traumų, tačiau, kaip teigia pats, dabar jaučiasi puikiai.

Apie savo karjeros pabaigimo galimybes krepšininkas pasidalino su Yahoo.com žurnalistu telefoninio interviu metu. Pačio sprendimo žaidėjas dar galutinai nepriėmė. Kobe Bryant teigia, kad žais krepšinį kol jis jam teiks džiaugsmą. „Lakers“ generalinio vadybininko Mitch Kupchak teigimu jis jau gavo signalų iš žaidėjo, kad šie metai gali būti paskutiniai.

Kobe Bryant visą savo karjerą praleido Los Angelo „Lakers“ klube ir tapo pirmuoju krepšininku 20 sezonų atstovavusiu vienam klubui. Per savo karjerą krepšininkas vidutiniškai renka po 25.4 taško, 5.3 atkovoto kamuolio ir 4.8 rezultatyvaus perdavimo.

Atletas per savo karjerą yra pelnęs daugybę laimėjimų: 17 kartų dalyvavo visų žvaigždžių dienoje, 5 kartus tapo NBA čempionu bei 2 kartus Olimpiniu čempionu. Taip pat būdamas 18 metų tapo NBA dėjimo į krepšį čempionu. Per savo karjerą yra įmetęs virš 32000 taškų. Asmeninis rezultatyvumo rekordas 81 taškas per varžybas.

Varžybos kuriose Kobe Bryant pelnė 81 tašką

1997 metų NBA dėjimų konkursas – „Black Mamba“ tapo čempionu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.