Krepšinio fanų marškinėliai – Skullman 1992 Barcelona

Krepšinio fanų marškinėliai šiuo metu yra itin aktualūs, nes Lietuvos nacionalinė vyrų rinktinė ruošiasi Europos krepšinio čempionatui ir žaidžia draugiškas rungtynes didžiausiose Lietuvos krepšinio arenose. Nemaža dalis į šias varžybas susirenkančių Lietuvos rinktinės fanų puošiasi mūsų nacionalinių spalvų išmargintais marškinėliais. Vieni populiariausių yra Skullman marškinėliai. O tiksliau – Skullman Original 1992 Barcelona Lithuanian Tie Dye – toks pilnas šių marškinėlių pavadinimas.

Šie legendiniai krepšinio sirgalių marškinėliai turi išties kilnią savo istoriją. Apie Skullman 1992 Barcelona marškinėlių kilmę galite daugiau paskaityti krepsininkas.net puslapyje. Net neabejojame, kad ir Eurobasket 2015 metu dauguma Lietuvos fanų dėvės būtent šią įvairiaspalvę aprangą. Jei šios Lietuvos krepšinio sirgaliaus atributikos neturite, bet norite įsigyti, tą galite padaryti Krepsininkas.net internetinėje parduotuvėje.

Skullman Original 1992 Barcelona Lithuanian Tie Dye foto

Skullman Original 1992 Barcelona Lithuanian Tie Dye

Skullman Original 1992 Barcelona Lithuanian Tie Dye

Marškinėlių užsakymo nuoroda: www.krepsininkas.net/apranga/marskineliai/skullman-original-1992-barcelona-lithuanian-tie-dye

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.