Hartenstein – naujasis Dirk Nowitzki?

Isaiah Hartenstein šiuo metu yra dėmesio centre Lietuvos krepšinyje. 17-metis krepšinio talentas pasiekė susitarimą ir pasirašė sutartį su Kauno Žalgiriu. Šis sunkaus krašto puolėjas dažnai yra lyginimas su Dirku Novitzkiu, bei jam yra prognozuojamas net 5-as šaukimas NBA lygoje.
Isaiah Hartenstein
Vokietijos talentas turi didelį įgūdžių arsenalą: puikios formos, atletiškas, bei puikiai matantis aikštę. Nusprendęs nerungtyniauti koledže jis išbandys savo jėgas Europoje. Verta paminėti, kad Hartensteino siekė daug Eurolygos grandų, tame tarpe Madrido „Real“, bei Barselonos „Barcelona“. Isaiah papildys Žalgirio gretas po kito sezono, kuriame dar rungtyniaus Vokietijoje.

Žaidėjas pasižymi sprogstama jėga, idealiu ūgių, bei puikiai valdo kūną. Vokietis yra ne tik „žvėris“ po krepšių, bet ypatingai greitai tobulina metimus iš vidutinio nuotolio, bei trijų tašku zonos. Hartensteiną galime pavadinti kaip retą talentą, kuris turi labai daug potencialo puikiai įsilieti į NBA žaidimą po dviejų metų.
Kalbant apie žaidėjo trūkumus, galima teigti, kad Hartensteino sprendimai aikštėje yra gana abejotini, šiuo metu jo taiklumas gan geras, tačiau trūksta stabilumo. Žvelgiant į žaidėjo gynybos sugebėjimus, jis atkovoja kamuolius, bei blokuoja metimus, tačiau dažnai gynyboje yra tingus vienas prieš vieną.

Apibendrinant, šis krepšininkas dar turi kur tobulėti, bet atsižvelgiant į jo amžių Hartenstein turi stiprų potencialą bei „pamatus“. Šiuo metu jis yra ryškiausias talentas Vokietijoje nuo Nowitzki laikų. Atsižvelgiant į puikų pasirodymą FIBA U18, jis gali jau rezervuotis vietą į 2017 NBA burtų traukimą ir tikėtis aukšto šaukimo jame.
Sunkaus krašto pozicijoje rungtyniaujantis Hartenstein šiais metais rungtyniavo jaunių (iki 18 metų) Europos čempionate. Vidutiniškai rinkdamas 11,6 taško ir 8,7 atkovoto kamuolio jis buvo akivaizdus Vokietijos lyderis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.