Nike The Overplay – pigiausi Nike krepšinio bateliai

Nike Overplay 8Nike kompanija yra neabejotinai pati didžiausia krepšinio avalynės gamintoja visame pasaulyje. Savo pasiūloje Nike turi daug batelių modelių, iš kurių sau tinkamus atras kiekvienas krepšininkas. Kainos atžvilgiu Nike kedų pasirinkimas taip pat didelis. Jei krepšinį žaidžiate tik mėgėjiškai ir nenorite į krepšinio avalynę daug investuoti, tuomet vertėtų pamąstyti apie pigiausią Nike krepšinio batelių variantą – Nike The Overplay.

Nike The Overplay 8 – būtent ši versija šiai dienai yra pati naujausia, o batelių kaina „Krepsininkas.net“ parduotuvėje tesiekia tik 40 eurų. Tai patys pigiausi Nike krepšinio bateliai, kurie yra skirti suaugusiems. Tiesa, kadangi šių batelių dydžiai prasideda nuo 38.5 tad juos renkasi ir moksleiviai. O tiksliau jų tėvai, nes žinant, kaip sparčiai auga paauglių pėdos, tad ne visi linkę ir turi galimybes investuoti į elitinius krepšinio batelius, kurių kainos siekia 100 eurų ir daugiau.

Tenka pastebėti, jog Nike The Overplay 8 krepšinio batelių modelį renkasi ir tie žmonės, kurie ieško avalynės aktyviam vaikščiojimui gamtoje ar sportuoti sporto klube. Kadangi ši Overplay kedų versija yra su žemu auliuku, tad jie yra kur kas universalesni negu jo pirmtakai.

Nike The Overplay VIII krepšinio batelių video pristatymas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.