Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjų avalynė

krepsinio rinktines avalyneLietuvos vyrų krepšinio rinktinė šiuo metu ruošiasi 2015 metų Europos krepšinio čempionatui. Ko gero, daugeliui smalsu su kokia gi krepšinio avalyne rungtyniauja mūsų šalies geriausi krepšininkai. Tiesa, žaidėjai yra linkę keisti savo batelius, todėl tikėtina, kad ši informacija greitai taps pasenusi.

Populiariausi krepšinio bateliai tarp rinktinės vyrų šiuo metu yra praėjusių metų Nike Hyperdunk 2014. Šiuos sportinius batelius pasirinko: Robertas Javtokas, Jonas Mačiulis, Mantas kalnietis, Mindaugas Kuzminskas ir Antanas Kavaliauskas. Draugišką mačą su Makedonijos rinktine komandos kapitonas, R. Javtokas, dar išbandė ir naujo modelio Nike Hyperdunk 2015 iD batelius.

Žygimantas Janavičius ir Deividas Gailius ant parketo praleido savo laiką avėdami Nike hyperrev 2015. Domantas Sabonis ir Artūras Milaknis savo avalynės neįvairino ir tradiciškai žaidė avėdami Nike Kobe X, žemo profilio kedus. Renaldas Seibutis pasirinko Nike Kyrie 1. Jauniausias Lietuvos rinktinės narys, Lukas Lekavičius, pasirinko Nike Hyperdunk 2015 sportinius batelius.

Išvardintą krepšinio avalynę galite rasti, apžiūrėti ir įsigyti Krepsininkas.net internetinėje parduotuvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.