Arvydas Sabonis – legenda grįžta (knygos pristatymas)

Ko gero, nerastume nei vieno lietuvio, kuris nežinotų kas yra Arvydas Sabonis. Taip tai legendinis Lietuvos krepšininkas. Jis žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, ir visa pasaulyje. Šis žmogus žaidė ne tik Europoje, bet ir stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje – NBA.

Apie A.Sabonį galėtume rašyti ir rašyti, būtent tai ir padarė žurnalistai – Laisvė Radziavičienė bei Vytaras Radzevičius. Jie grąžino Arvydą, taip kaip jau supratote ne į krepšinio aikštelę, bet į knygos puslapius, kurių yra net 272. Ši knyga aktuali ne tik jaunimui, kuris galbūt nespėjo susipažinti su Lietuvos krepšinio „dievuku“, bet ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Knygoje rašoma apie: „Sabo“ vaikystę, negirdėtas istorijas, išskirtinius interviu su didžiausiu Lietuvos žmogumi ir dar daugiau įdomybių, kurias galėsite paskaityti laisvalaikio metu. Knyga išleista 2015 metais, tad galime sakyti, jog knyga ką tik iškepta. Panašios biografijos apie „Sabą“ nerasite, nes tai pirma krepšininko knyga. Knygą galite nusipirkti prekybos centruose arba internetinėje svetainėje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *