FIBA nusprendė: 2019 metais Pasaulio taurė vyks Kinijoje

Šiandien Tokijuje FIBA paskelbė, kur vyks sekantis Pasaulio krepšinio čempionatas, dabar žinomas, kaip Pasaulio taurė. Siekiant nesidubliuoti su Pasaulio futbolo čempionatu, artėjantis čempionatas vyks ne 2018-aisiais, o 2019-aiais. Kiek netikėtai, rinkimuose triumfavo Kinija, nors favoritais buvo laikomi Filipinai, kurie neslėpė nusivylimu tokiais balsavimo rezultatais. Kinijoje Pasaulio krepšinio čempionatas vyks pirmą kartą.

2019-ųjų Pasaulio taurėje pirmą kartą istorijoje varžysis net 32 komandos, o komandos tik turnyrą pateks tik po atrankos turnyrų, kurie vyks etapais, o komandos rungtyniaus ne viename mieste ar šalyje, o namų – išvykos rungtynių principu. Visas turnyras vyks 16 dienų, o per šį laikotarpį bus sužaista net 92 susitikimai.

Kinijoje vyksiančioje Taurėje dalyvaus 12 nacionalinių rinktinių iš Europos, 7 iš Amerikos žemyno (abiejų kartu), 7 Azijos ir Okeanijos atstovai (pirmą kartą atrankoje Azijos ir Okeanijos ekipos rungtyniaus kartu), 5 rinktinės iš Afrikos ir pirmenybių šeimininkai kiniečiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *