Jonas Valančiūnas nori tęsti karjerą Toronto Raptors klube

Šiandieniniame interviu Jonas Valančiūnas paminėjo, jog nori tęsti karjerą Toronto Raptors klube. Tokia tema buvo paliesta dėl to, kad šiuo metu vyksta derybos tarp jo agento ir Kanados klubo. Pagal kontraktą, kurio esmė yra 2+2, Toronto komandos vadovai dar turi galimybę išlaikyti lietuvį ir sekančiam sezonui, tačiau tikėtina, kad yra tariamasi pratęsti sutartį ilgesniam laikotarpiui.

Kokia Jono Valančiūno alga NBA?

Lietuviai mėgsta skaičiuoti svetimus pinigus, todėl ko gero daugeliui smalsu kiek gi uždirba vienas geriausių Lietuvos krepšininkų. Jonas Valančiūnas pirmajame savo sezone NBA (2012-2013 metais) uždirbo 3,4 milijono dolerių. Antrajame (2013-2014) jo alga ūgtelėjo iki 3,5 milijono. Praėjusiame (2014-2015) krepšininko atlyginimas siekė 3.7 milijono.

2015-2016 metų sezone Jono Valančiūno algos kilimas turėtų būti ženklesnis. Teigiama, kad Toronto Raptors krepšinio klubas lietuviui turėtų išmokėti 4,7 milijonus JAV dolerių.

Taigi, pinigų sumos pakankamai solidžios, tačiau tai tik karjeros NBA lygoje pradžia. Vidurio puolėjo statistiniai rodikliai su kiekvienu sezonu kyla į viršų, tad tikėtina, kad ir jo alga turėtų augti atitinkamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *