Kaip pasidaryti krepšinio stovą, lentą, aikštelę?

Atėjus pavasariui krepšinio mėgėjai masiškai patraukia į krepšinio aikšteles. Norintiems pažaisti kartais tenka kantriai laukti savo eilės, nes norinčių skaičius dažnai būna didesnis negu aikštelėje gali sutilpti. Visgi, jei nenorite gražaus pavasario vakaro praleisti stebint kaip žaidžia kiti – galite pasidaryti savo asmeninę krepšinio aikštelę, kurioje būsite patys sau šeimininkai ir žaisite tiek kiek norėsite. Žinoma, jeigu tik tam turite galimybių.

Norint pasistatyti krepšį kieme didelių investicijų nereikia. Jei norite pasidaryti normalią krepšinio aikštelę su grindiniu tada jau investicijų reikės kur kas daugiau. Visgi, šįkart mes norime pakalbėti apie paprastesnius variantus, kuriuos galima pasidaryti neišleidžiant didelių sumų pinigų. Paprasčiau kalbant – pigiai.

Štai pateikiame pavyzdį, kaip krepšinio entuziastas ekonomiškai išsprendė krepšinio stovo gamybos klausimą. Krepšinio lentą tiesiog pakabino medyje. Tiesa, priminame, kad oficialus aukštis kuriame turi būti krepšinio lankas yra 305cm.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *