Krepšinio bateliai už didmeninę kainą

Nike Hyperdunk 2014 krepšinio kedai

Krepšinio bateliai šiuo metu jums yra aktuali prekė? Jeigu taip, tuomet turėtumėte nepraleisti progos ir iš Krepsininkas.net internetinės parduotuvės užsisakyti Nike Hyperdunk 2014 kedus. Kodėl? Šio modelio krepšinio avalynei yra taikoma neįtikėtinai didelė nuolaida. Minėti bateliai yra išparduodami už didmeninę kainą. Jei iškilo klausimų ką apibrėžia sąvoka „didmeninė kaina“ tuomet paaiškinsime detaliau. Tai tokia kaina, už kurią parduotuvės perka prekes iš gamintojų arba jų distributorių.

Apie Nike Hyperdunk 2014

2014 metų rugpjūčio mėnesį prekyboje pasirodę Nike Hyperdunk krepšinio batai kainavo 400 litų (~115 eurų), o dabar tesiekia vos 293 litus (85 eurus). Tai išties žema kaina avalynei, su kuria rungtyniauja pačio aukščiausio lygio krepšininkai. Tokie kaip, Kyrie Irving, Klay Thompson, Andre Iguodala bei daugelis kitų.

Nike Hyperdunk jau eilę metų yra pats populiariausias krepšinio kedų modelis visame pasaulyje. Nepanašu, kad ši tendencija turėtų keistis ir artimiausiu metu. 2014 metų Hyperdunk krepšinio bateliai pardavimų kiekiu gerokai pranoko kitus modelius.

Nike Hyperdunk 2014

Nike Hyperdunk 2014 krepšinio batelių testavimas sporto salėje

Tiesa, jau pakankamai greitai – šių metų rugpjūčio mėnesį – pasirodys ir pati naujausia Nike Hyperdunk 2015 versija. Visgi, didelių skirtumų tarp 2014 ir 2015 batų modelių nebus, o kaina skirsis ženkliai. Todėl reikėtų gerai pagalvoti ar verta laukti naujųjų Hyperdunk batelių, ar įsigyti senąją versiją už kur kas mažesnę sumą.

Taip pat būtina paminėti ir tai, jog elektroninė parduotuvė Krepsininkas.net tokią didelę akciją vykdo su tikslu išparduoti sandėlį užsilikusį šių kedų likutį. Kadangi Nike Hyperdunk 2014 krepšinio batelių nei dydžių, nei spalvų papildymo daugiau nebebus, tad svarstantiems pirkti šią avalynę reikėtų suskubti. Turimų dydžių mažėja su kiekviena diena ir realu, kad artimiausiu metu beliks tik mažiau populiarios išmieros. Tokios kaip pvz 48.5, 49.5 ir didesnės.

Tad jeigu norite įsigyti populiariausius krepšinio batelius už didmeninę kainą, turėtumėte nedelsti. Kitu atveju, norėdami išbandyti Nike Hyperdunk modelį turėsite laukti naujosios versijos, kurios kaina skirsis 30 eurų. Kol kas parduotuvėje dar yra variantų bei dydžių tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *