Krepšinio stovyklos 2015. Kurią rinktis?

Atėjus vasarai ir pasibaigus mokslo metams, krepšinį sportuojantis jaunimas pradeda ieškoti būdų, kaip būtų geriausia lavinti savo krepšinio įgūdžius. Norintiems patobulėti vasaros laikotarpiu krepšinio stovyklos, ko gero, yra vienas geriausių variantų. Žinoma, naujam sezonui galima ruoštis ir individualiai, tačiau kad tokios treniruotės būtų efektyvios yra reikalingos nuolatinės specialisto konsultacijos. Visgi, jeigu asmeninio trenerio samdyti nėra galimybių, tuomet išties reikėtų susimąstyti apie krepšinio stovyklą.

Krepšinio stovyklos 2015

Panaršius internete galima rasti išties nemažai krepšinio stovyklų pasiūlymų. Tradiciškai jas organizuoja didžiosios Lietuvos krepšinio mokyklos. Tokios kaip Šarūno Marčiulionio akademija, Sabonio centras ir kitos. Žinoma, pastarosios organizacijos yra labiau orientuotos į savo auklėtinius, tačiau yra atviros ir naujokams.

Visgi, jeigu jūs esate iš mažesnio miesto ar miestelio ir jūsų krepšinio įgūdžiai neprilygsta minėtų sporto mokyklų jaunųjų krepšininkų įgūdžiams, tuomet reikėtų pasvarstyti apie kitos krepšinio stovyklų organizatorius. Viena tokių stovyklų yra „Krepsininkas.net“.

Krepsininkas.net stovykla 2015

„Krepsininkas.net“ pavadinimo vasaros stovyklą aštuntus metus iš eilės organizuoja viešoji įstaiga „Sporto projektai“. Ši krepšinio stovykla yra atvira visiems norintiems patobulėti. Į stovyklą priimami dalyviai nepriklausomai nuo to ar jie lanko krepšinio mokyklą ar ne. Žinoma, krepšinio pradmenys bei noras tobulėti yra svarbūs faktoriai renkantis „Krepsininkas.net“ stovyklą. Į ją pagrinde atvyksta 2-3 MKL divizionuose rungtyniaujantys žaidėjai bei jaunieji krepšininkai iš provincijų. Stovykloje dirba profesionalūs treneriai bei puikūs pedagogai, kurie rūpinasi ne tik treniruočių kokybe, bet ir pakilia emocine atmosfera stovykloje.

2015 metais organizuojama viena „Krepsininkas.net“ vasaros stovyklos pamaina. Krepšinio stovykla įvyks Ignalinoje, birželio 27 – liepos 5 dienomis. Vis dar yra laisvų vietų, tad galite užsiregistruoti ir puikiai praleisti 9 vasaros dienas. Daugiau informacijos rasite www.krepsininkas.net puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *