Krepšinis pagal Joną: Tikslas – televizija

Prieš keletą savaičių KrepsinioPasaulis.lt išdėstė savo pasvarstymus, kokie gi galėtų būti pagrindiniai Krepšinis pagal Joną video BLOG’o tikslai. Atsakymo ilgai laukti nereikėjo ir vienoje iš paskutiniųjų savo video pranešimų Jonas Vainauskas trumpai užsiminė, jog jo tikslas yra su savo autorine laida pasiekti televiziją.

Norai išties suprantami, nes televizijos pagalba galima pasiekti didesnę žmonių auditoriją bei tuo pačiu uždirbti daugiau. Žinoma, gal pinigų uždirbimas ir nėra pagrindinis šio sumanymo variklis. Visgi, bandymų pritraukti lėšų šio projekto pagalba jau galima įžvelgti. Youtube reklamos baneriai nuolat matomi Krepšinis pagal Joną laidose. Aišku, žinant kokie yra video klipų peržiūrų skaičiai tai uždarbis iš tokios reklamos formos yra minimalus.

Taip pat keliose Jono laidose teko užfiksuoti ir tam tikrą netiesioginę reklamą aplinkoje. Kaip pvz konkrečios parduotuvės iškabą, prekinį ženklo vaizdą. Galbūt tai atsitiktinumas? Na žinant, kad tokios reklamos priemonės televizijos laidose, serialuose naudojamos gan dažnai, tai ko gero ir šiuo atveju yra būtent taip.

🙂

Taigi, kada išvysime Krepšinis pagal Joną laidą jau ir kokios nors televizijos ekrane? Panašu, kad greitai. Būtent tokį įspūdį buvo galima susidaryti iš Jono Vainausko komentarų. Kaip išsireiškė pats laidos autorius jau po kelių savaičių kūrybinė grupė pasiners į televizinės laidos kūrimą bei rėmėjų paiešką. Tad tikėtina, kad jau kitą mėnesį šią krepšinio laidą galėsime ir per televiziją. Kurią? Lietuvos ryto, Sport1..? Kadangi Jonas mėgsta užbėgti įvykiams už akių spėjant rungtynių rezultatus, tai paspėliosime ir mes Mūsų nuomone, daugiau galimybių, kad laida bus transliuojama Sport1 kanalu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *