Krepšinis pagal Joną – video BLOGas

Krepšinis vieniems laisvalaikio praleidimo forma, o kitiems darbas. Tiesa, ne maža dalis besidarbuojančių krepšinio srityje teigia, jog jiems tai ir darbas, ir laisvalaikis viename. Vienas tokių, ko gero, yra ir Jonas Vainauskas, kuris pastaruoju metu itin aktyviai reiškiasi viešojoje erdvėje.

Jonas Vainauskas eilę metų dirbo Vilniaus Lietuvos ryto direktoriumi, tačiau vėliau nusprendė išmėginti save ir kitose srityse. Krepšinio sirgaliai jo balsą, jau kurį laiką galėjo girdėti SPORT1 televizijos eteryje. Jis komentuoja, kai kurių krepšinio lygų varžybas.

Krepšinis pagal Joną

Krepšinis pagal Joną – tai visai neseniai startavęs Jono Vainausko video blogas. Panašu, kad J.Vainauskui patiko krepšinio komentatoriaus rolė ir jis nusprendė tą sritį vystyti dar labiau. Ir galime teigi, jog jam tas sekasi pakankamai gerai. Jo video laidomis, interviu dalinasi pagrindiniai Lietuvos krepšinio portalai, o jo facebook puslapis kasdien sulaukia vis daugiau fanų.

Skaitant komentarus, nemaža dalis internautų spėlioja kokia yra tikroji šio video blogo misija. Ar tai tikrai tik saviraiškos forma, ar marketingo strategija susijusi su Vilniaus Lietuvos ryto promautinimu. Kaip žinia, didžioji Lietuvos krepšinio sirgalių dalis savo simpatijas skiria Kauno Žalgiriui, o Lietuvos ryto gerbėjų gretos pastaraisiais metais panašu, kad gerokai sumažėjo. Tas nulėmė susilpnėjusi klubo rinkodara, vadyba bei žinoma ir patys rezultatai. Ko pasekoje, sumažėjo žiūrovų Lietuvos ryto namų arenoje.

Žinoma, tai tiek prielaida. Galbūt tai konkrečiai naujasis Jono Vainausko verslas, su mintim išpopuliarinti savo TV laidą ir uždirbti iš reklamos. O gal tai tiesiog tikslas užkariauti Lietuvos krepšinio fanų širdis, tapti populiaresniu, labiau mėgstamu. Tarkim Antano Guogos pavyzdys. Šis žmogus atėjo iš niekur, tačiau investavo į krepšinį, nuolat sukosi jame ir galiausiai pasikėlė savo reitingus iki tiek, kad itin sėkmingai debiutavo politinėje arenoje, o jo lažybų bendrovė yra viena iš lyderių Lietuvoje.

Tikėtina, kad jei tokių ir panašių klausimų krepšinio bendruomenei kils vis daugiau, tai pats Jonas Vainauskas nuspręs į juos atsakyti savo internetinėje TV laidoje. Kaip ten bebūtų, šis naujas Jono projektas pagyvino krepšinio pasaulį (Lietuvos prasme), todėl galime tik pasveikinti su tokia iniciatyva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *