Martynas Varnas – vienas perspektyviausių Lietuvos krepšininkų

Martynas Varnas – vienas perspektyviausių Lietuvos jaunųjų krepšininkų. 196cm ūgio gynėjas 2014/2015 metų sezone atstovavo Žalgirio dublerių komandą (NKL) bei Kauno Aisčių krepšinio mokyklą (MKL).

Moksleivių krepšinio lygos (MKL) vaikinų jaunių A diviziono čempionate Martynas Varnas buvo rezultatyviausias žaidėjas. Jis vidutiniškai pelnydavo net po 30.2 taško. Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) jaunojo talento statistika buvo kuklesnė. Bet tame nieko keisto. Žalgirio dublerių komandoje yra daugiau lygiaverčių žaidėjų, o ir rungtyniauti teko prieš jau subrendusius vyrus.

NKL čempionate krepšininkas per 39 sužaistas varžybas vidutiniškai pelnė po 11.3 taško, atkovojo po 3.3 atšokusio kamuolio ir atliko po 2.8 rezultatyvaus perdavimo. Bendroje sumoje tai sudaro 11.2 naudingumo balo. Kaip 18-čiui žaidėjui tai tikrai neprasta statistika.

Martynas Varnas pasižymi ypatingu staigumu ir didelėmis vertikalaus šuolio galimybėmis. Jis yra nuolatinis MKL, NKL dėjimų konkursų dalyvis bei laimėjęs ne vieną tokį konkursą. Taip pat atakuojantis gynėjas yra pavojingas ir prie tritaškio zonos.

Lietuvos talento puikius gebėjimus krepšinyje yra pastebėję ir įvertinę užsienio krepšinio specialistai. Gynėjas yra dažnai kviečiamas į tarptautines talentų stovyklas ir turnyrus. Taip pat M.Varnas kiekvienais metais patenka ir Lietuvos jaunimo rinktines bei tikėtina, kad ateityje papildys ir nacionalinę vyrų krepšinio rinktinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *