Mempool priority

Kas yra Bitcoin Mempu?
 • Kodėl mano Bitcoin sandoris laukiamas tiek ilgai? - Bitcoin mokesčiai už manekenai - Kasybos
 • Aligatoriaus fraktalo prekybos strategija
 • Vasaris
 • Prekybos strategijos pinigų valdymas
 • Kas yra Bitcoin Mempu? - Blockchain
 • Trikampio dienos prekybos strategija

Vasaris Kai Bitcoin sandoris perduodamas tinklui, jis pirmiausia bus patvirtintas visų turimų Bitcoin mazgų. Po to, kai jis sėkmingai praeina patikrinimą, jis eina ir sėdi "Mempool" trumpas "Memory Pool" viduje, ir kantrybė laukia, kol minininkas to nuves į kitą bloką. Taigi "Mempool" iš esmės yra mazgas, kuriame yra visi laukiami sandoriai.

mempool priority

Štai trumpas vaizdo įrašas apie tai pagrindinis dalykas yra nepatvirtintų operacijų pultas : Visi mazgai turi skirtingą atminties talpa, kad išsaugotų nepatvirtintus sandorius. Dėl to mazgas turi savarankišką laukiamų sandorių peržiūrą, todėl paaiškina įvairių dydžių ir sandorių mempool priority įvairovę, rasta skirtinguose šaltiniuose.

Bet kaip mazgai vengia sulūžti dėl "Mempool" dydžio perkrovos? Jei "Mempool" dydis pernelyg arti RAM talpos, mazgas nustato minimalų mokestį.

mempool priority

Sandoriai su mokesčiais už kB mažesni už šią ribą nedelsiant pašalinami iš "Mempool", o prieigą prie "Mempool" leidžiama susipažinti tik su naujais sandoriais, kurių mokestis už kB yra pakankamai didelis. Iš esmės Membol yra "Bitcoin" tinklo kliūtis.

 • Akcijų pasirinkimo sandorių vertės apibrėžimas
 • Возвращаясь в свою зону, Ричард разговаривал с Арчи, демонстрируя, как хорошо работает теперь его транслятор в реальном времени.
 • Pasirinkimo draudimo brokeriai kenija
 • Ribotų akcijų vienetai rsus ir akcijų pasirinkimo sandoriai

Kuo greitesni sandoriai bus išvalomi iš "Blockchain", tuo mempool priority naudotojų patirtis. Jei naujų sandorių blokų gavybos norma yra mažesnė už naujų sandorių, kurie atvyksta į Mempool, norma, įvyks mempool priority, o sandoriai gali užtrukti ilgai, kad gautų patvirtinimą priklausomai nuo jų dydžio ir pridedamo mokesčio.

mempool priority

Kai mazgas gauna naują galiojantį bloką, jis pašalina visus šiame bloke esančius sandorius iš savo mempolo. Dėl to sumažėja Mempu dydis.

Jei norite matyti dabartinę "Mempool" būseną, galite pažvelgti į žemiau esančią diagramą šaltinis : Dešinysis dydis rodomas dešinėje.

Jei, pavyzdžiui, "Mempu" dydis yra maždaug 3 MB, tada norint patvirtinti, sandoris bus vidutiniškai 3 blokai.

mempool priority

Turėkite omenyje, kad kai kurie "Mempu" sandoriai yra žemo prioriteto sandoriai, kuriuos jų siuntėjas žino, kad patvirtinimas bus ilgą laiką, pvz. Turite daugiau klausimų apie Mempu?

mempool priority

Palikite komentarų skyriuje žemiau! Vienas el. Laiškas per 7 dienas, trumpas ir mokomasis, garantuojamas.

 1. Извини, Макс.

Populiarios Temos.

Taip pat perskaitykite