Nike Hyperdunk 2015 – jau krepšinio parduotuvėse!

Nike Hyperdunk 2015 krepšinio bateliai jau pasiekė viso pasaulio ir tuo pačiu Lietuvos krepšinio parduotuves. Šie aštuntos serijos Hyperdunk modelio kedai šįkart gerokai nustebino savo išvaizda. Skaitant pirmuosius lietuvių komentarus apie batelius galima susidaryti įspūdį, kad krepšinio mėgėjai pasiskirstę į dvi tolygias stovyklas. Vieni itin kritiškai atsiliepia apie jų dizainą, o kitiems patinka. Visgi, tokio didelio skaičiaus skeptikų dar nėra tekę matyti kalbant apie naujojo Hyperdunk modelio išleidimą. O šias prestižinių krepšinio batelių tendencijas jau stebime ne vienus metus.

Pozityvi naujiena Nike gamintojui ta, jog tie kas jau spėjo įsigyti ir išbandyti Hyperdunk 2015 krepšinio batus teigiamai vertina apie jų patogumą. Iš pirmųjų atsiliepimų galime susidaryti nuomonę, jog būtent patogumas ir bus stiprioji šių krepšinio kedų pusė bei tuo pačiu pardavimų variklis. Todėl tie kas yra ištikimi Hyperdunk serijos bateliams tikėtina, kad nemes kelio dėl takelio, net jei jų išvaizda jiems ir nesukels didelio susižavėjimo.

Jei dar nespėjote susipažinti su Nike Hyperdunk 2015 krepšinio batelių dizainu, tuomet tą galite padaryti dabar. Įkeliame šių batų foto iš „Krepsininkas.net“ internetinės parduotuvės, kurioje ir galite juos įsigyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *