Saulė Kaupytė – perspektyvi Lietuvos krepšininkė

Saulę Kaupytę neabejotinai galima įvardinti, kaip vieną perspektyviausių Lietuvos krepšininkių. Jos statistiniai duomenys 2014-2015 metų Moksleivių krepšinio lygose sezone tiesiog neįtikėtini.
2001 metų gimimo jaunoji krepšininkė praėjusiame sezone vidutiniškai pelnydavo po 34,33 taško bei atkovodavo po 21 atšokusį kamuolį! Efektyvumas – 42,94!

Tokių asmeninės statistikos rodiklių Lietuvos mergaičių krepšinyje dar nėra tekę matyti. Jos puikų pasirodymą įvertino ir Moksleivių krepšinio lyga. MKL sezono uždarymo ceremonijoje Saulė Kaupytė sulaukė išskirtinio dėmesio. Ko gero, buvo viena dažniausiai minimų renginio dalyvių.

Saulė Kaupytė buvo paskelbta rezultatyviausia, daugiausiai atšokusių kamuolių atkovojančių krepšininkių. Jos naudingumo koeficientas gerokai lenkia ne tik imant visas čempionato merginas, bet ir vaikinus. Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtinė buvo įtraukta į geriausiųjų žaidėjų simbolinį penketuką. Į Saulės Kaupytės fenomenalų pasirodymą MKL varžybose dėmesį atkreipė ir Lietuvos žiniasklaida. Krepšinio portaluose apie ją buvo afišuotas jau ne vienas straipsnis. Tikėtina, kad artimoje ateityje apie šią talentingą krepšininkę išgirsime vis dažniau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *