Snickers virus 3×3 turnyras 2015 – neįvyks

Daugelio krepšinio mėgėjų nusivylimui 2015 metų Snickers virus 3×3 turnyras neįvyks. Taip skelbia šio turnyro organizatoriai. Kokios atšaukimo priežastys neskelbiama. Vienas didžiausių gatvės krepšinio turnyrų Lietuvoje buvo pripažintas FIBA ir turėjo teisę siųsti komandą į FIBA 3×3 čempionatą.

Snickers virus (seniau dar vadinosi ir Orange virus) yra ko gero ir ilgiausiai trunkantis trys prieš tris respublikinis turnyras Lietuvoje. Šis krepšinio renginys vykdavo keturiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir Palangoje. Ar šis turnyras padarė tik vienų metų pertrauką, o 2016 ir vėl vyks? Galime tik spėlioti. Bet kokiu atveju, Lietuva krepšinio šalis, kurioje yra nemažai norinčių darbuotis sporto vadybos srityje. Tad tuščia vieta ilgai neužimta tikrai neliks.

Kaip ir buvom užsiminę prieš tai, pradžioje šis krepšinio turnyras buvo užvadintas Orange virus pavadinimu. „Orange virus“ tai tuo pačio buvo ir įmonės AB „Audimas“ vienas iš prekinių ženklų. Tokiu pavadinimu buvo kuriamos krepšinio aprangos, kamuoliai, kojinės bei įvairūs aksesuarai, kurie buvo itin populiarūs Lietuvoje. Visgi, vėliau turnyrą pradėjo remti Snickers šokoladukų gamintojai ir tuo pačiu buvo pervadintas ir pats renginys. Galbūt kitais metais šis turnyras jau bus atpažįstamas dar kitu pavadinimu..?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *