Sprite turnyras 2015 – krepšinio talentų kovos 1×1

Jau aštuntus metus iš eilės jaunieji krepšinio talentai yra kviečiami į Sprite 1×1 talentų kovą. Tai yra jau tradiciniu tapęs gatvės turnyras, kuriame jauni žaidėjai rungtyniauja ir konkuruoja tarpusavyje kovose vienas prieš vieną.

Sprite 1×1 turnyras, sėkmingai startavęs Lietuvoje, išsiplėtė ir jau vyksta mūsų kaimyninėse šalyse – Estijoje bei Latvijoje. 2015 metų Sprite turnyras ne tik stebins dalyvius vertingais prizais, tačiau jame atsirado viena labai intriguojanti naujovė – dėjimų konkursas. Taigi, pirmiausia apie jį.

Dėjimų konkurso pirmasis etapas vyks virtualioje erdvėje – norintys dalyvauti turi atsiųsti video įrašą su savo dėjimu, kurį vertins komisija. Iš visų atsiųstų dėjimų bus atrinkta penkiolika geriausių, kurie bus pateikti viešam vertinimui www.delfi.lt puslapyje. Galiausiai, „gyvas“ dėjimų konkursas vyks finalinio „Sprite“ talentų kovos etapo metu Kaune. Superfinalas vyks rugpjūčio 17d. Kauno „Žalgirio“ arenoje draugiškų rungtynių Lietuva – Turkija, didžiosios pertraukos metu.

Pagrindinis „1×1“ turnyras didelių pakitimų neturi. Vyks keturi etapai:

  1. Vilniuje, liepos 18 dieną;
  2. Klaipėdoje, liepos 25 dieną;
  3. Palangoje, rugpjūčio 2 dieną;
  4. Alytuje, rugpjūčio 8 dieną.

Finalinis etapas vyks Kaune, rugpjūčio penkioliktą dieną. Superfinalas – rugpjūčio 17 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje per rungtynių Lietuva – Turkija ilgąją pertrauką.

Verta paminėti, jog birželio 27 dieną Druskininkuose vyks pirmasis Sprite 1×1 talentų kovos 2015 renginys. Tai nebus turnyro etapas, tačiau vyks krepšinio ir muzikos šventė, kurioje svečiuosis NBA legenda.

Dalyvauti gali vaikinai ir merginos, jie skirstomi į tris amžiaus grupes:

  • Gimę 1998-1999 metais;
  • Gimę 2000-2001 metais;
  • Gimę 2002-2003 metais.

Ir žinoma, įdomiausias dalykas dalyviams – prizai. Pagrindinis „Sprite“ talentų kovos prizas – 4950 eurų vertės krepšinio talento stipendija. Savo amžiaus grupės nugalėtojams atiteks bilietai į Europos čempionato finalines rungtynes Prancūzijoje. Taip pat, Sprite 1×1 talentų kovos taurės, Lietuvos krepšinio rinktinės ekipiruotės komplektas bei bilietai į pasirinktas Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolines rungtynes Lietuvoje. Antrąsias vietas užėmę dalyviai gaus po išmanųjį telefoną, diplomą ir bilietus į pasirinktas Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolines rungtynes. Taip pat bilietus į pasirinktas draugiškas rungtynes gaus ir trečiosios vietos nugalėtojai.

Dalyviai kviečiami registruotis ir kelti savo dėjimų video įrašus į www.sprite.lt. Taip pat šiame puslapyje rasite ir visą reikiamą informaciją bei 2015 metų turnyro nuostatus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *